Poczet sztandarowy na uroczystości jubileuszowej
- Szczegóły
- Kategoria: Samorząd uczniowski
- Opublikowano: wtorek, 12 maj 2026 08:22
- PN
- Odsłony: 100
9 maja poczet sztandarowy naszej szkoły wziął udział w uroczystości 20-lecia nadania imienia Jana Pawła II Szkole Podstawowej w Dorohuczy. Reprezentowaliśmy naszą szkołę podczas uroczystej mszy świętej, a następnie uczestniczyliśmy w przemarszu do szkoły podstawowej, gdzie odbyła się część artystyczna.
Dziękujemy za zaproszenie oraz możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Szkole Podstawowej w Dorohuczy życzymy kolejnych pięknych jubileuszy, sukcesów oraz dalszego rozwoju.
Samorząd Uczniowski
















8 marca uczniowie naszej szkoły zorganizowali obchody Dnia Kobiet. Z tej okazji przez radiowęzeł szkolny przypomniano historię tego święta. Wszystkie panie zostały obdarowane kwiatami oraz słodyczami. Świętowaliśmy również poprzez odpowiedni strój – dziewczęta i panie ubrały się w sukienki, co podkreśliło wyjątkowy charakter tego dnia. Dziękujemy za wspólną zabawę i jeszcze raz życzymy wszystkim paniom wszystkiego najlepszego. Samorząd Uczniowski



















































