Wychowankowie z naszego przedszkola biorą udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Bezpieczne i zdrowe wakacje”. Nad przygotowaniem prac plastycznych czuwała pani Wiesława Rzedzicka, która wytypowała trzy prace do udziału w konkursie.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i kreatywności oraz życzymy wielu sukcesów i powodzenia w konkursie!





















































